Dubova e Vogël

fshat në Kosovë

Dubovë e Vogël është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Drilon i Vogël.

Dubovë e Vogël
Drilon i Vogël
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto