Llukaca e Begut

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Llukaci i Begut)

Llukacë e Begut është një vendbanim në komunën e Burimit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Begaj.

Llukacë e Begut
Begaj
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto