Llazicë është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bujan.

Llazicë
Bujan
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto