Seniku

fshat në Kosovë

Senik është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Besfort dhe Sanik.

Senik
Sanik
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto