Carrallugë

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Carralluka)

Carrallugë është një vendbanim në komunën e Malishevës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Qarralug.

Carrallugë
Qarralug
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto