Dushi (Klinë)

fshat në Kosovë

Dush është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Dush
Fshat
Vendndodhja
Dush is located in Kosova
Dush
Dush
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 31′ 57″ Veri

20° 36′ 5″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto