Radulloc është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Kodërbardh.

Radulloc
Kodërbardh
Fshat
Vendndodhja
Radulloc is located in Kosova
Radulloc
Radulloc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 38′ 52″ Veri

20° 33′ 36″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto