Stupë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Stupë
Fshat
Vendndodhja
Stupë is located in Kosova
Stupë
Stupë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 40′ 12″ Veri

20° 28′ 32″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto