Videjë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Videjë
Fshat
Vendndodhja
Videjë is located in Kosova
Videjë
Videjë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Klinë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 26″ Veri

20° 32′ 56″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto