Klinacë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Klinëzë.

Klinacë
Klinëzë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto