Jashanica (Klinë)

(Përcjellë nga Jashanica)

Jashanicë është një vendbanim në komunën e Klinës, Kosovë.

Jashanicë
Bardhaj
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto