Bregu i Zi (Lipjan)

fshat ne Kosove

Breg i Zi është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bregzi.

Breg i Zi
Bregzi
Fshat
Targat01

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto