Zllakuqani (Lipjan)

fshat në Kosovë

Zllakuqan është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Zallkuq.

Zllakuqan
Zallkuq
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto