Vrella e Goleshit

fshat në Kosovë

Vrellë e Goleshit është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Burim.

Vrellë e Goleshit
Burim
Fshat
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Lipjan
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto