Gllogoci (Lipjan)

fshat në Kosovë

Gllogoc është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Rrafshak dhe Rrafshor.

Gllogoc
Rrafshor
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto