Baica (Lipjan)

fshat në Kosovë

Coordinates: 42°19′44″N 20°43′12″E / 42.329°N 20.72°E / 42.329; 20.72

Baicë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bajë.

Baicë
Bajë
Fshat
Targat01

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto