Vrella (Lipjan)

fshat në Kosovë

Vrellë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gurrë.

Vrellë
Gurrë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto