Rufca e Vjetër

fshat në Kosovë

Rufcë e Vjetër është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Rufcë e Vjetër
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto