Kleçka (Lipjan)

fshat në Kosovë

Kleçkë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Altar.

Kleçkë
Altar
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto