Gracka e Vogël

fshat në Kosovë

Grackë e Vogël është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Gjytezë dhe Shkorret.

Grackë e Vogël
Shkorret
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto