Rufca e Re

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Rufci i Ri)

Rufcë e Re është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Rufcë e Re
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto