Qylaga

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Qyqylaga)

Qylagë është një vendbanim në komunën e Lipjanit, Kosovë.

Qylagë
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto