Çeshanoviqi

fshat në Kosovë

Çeshanoviq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Çeshanoviq
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto