Çeshanoviqi

fshat në Kosovë

Çeshanoviq është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Çeshanoviq
Fshat
Vendndodhja
Çeshanoviq is located in Kosova
Çeshanoviq
Çeshanoviq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 59″ Veri

20° 39′ 10″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto