Zagragjë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Zagragjë
Fshat
Vendndodhja
Zagragjë is located in Kosova
Zagragjë
Zagragjë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 59′ 33″ Veri

20° 36′ 48″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto