Banja (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Banjë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Bajë e Ibrit.

Banjë
Bajë e Ibrit
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto