Babudovica

fshat në Kosovë

Babudovicë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Babudovicë
Fshat
Vendndodhja
Babudovicë is located in Kosova
Babudovicë
Babudovicë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 59″ Veri

20° 38′ 6″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto