Okllacë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Okllacë
Fshat
Vendndodhja
Okllacë is located in Kosova
Okllacë
Okllacë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 2″ Veri

20° 31′ 6″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto