Jasenoviku i Epërm

fshat në Kosovë

Jasenovik i Epërm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Jasenovik i Epërm
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto