Prevllaku (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Prevllak është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Prevlak.

Prevllak
Prevllak
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto