Çeçevë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Çeçevë
Fshat
Vendndodhja
Çeçevë is located in Kosova
Çeçevë
Çeçevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 804 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 8″ Veri

20° 36′ 24″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto