Stërnaca e Epërme

fshat në Kosovë

Stërnacë e Epërme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Stërnacë e Epërme
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto