Bregu i Madh (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Breg i Madh është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Breg i Madh
Fshat

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto