Kozarevë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Kozarevë
Fshat
Vendndodhja
Kozarevë is located in Kosova
Kozarevë
Kozarevë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 802 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 34″ Veri

20° 44′ 6″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto