Pridvorica (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Pridvoricë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Pridvoricë
Fshat
Vendndodhja
Pridvoricë is located in Kosova
Pridvoricë
Pridvoricë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 22″ Veri

20° 41′ 21″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto