Pridvorica (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Pridvoricë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Pridvoricë
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto