Varraga e Epërme

fshat në Kosovë

Varragë e Epërme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Varragë e Epërme
Fshat
Vendndodhja
Varragë e Epërme is located in Kosova
Varragë e Epërme
Varragë e Epërme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 780 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 60″ Veri

20° 34′ 42″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto