Varraga e Epërme

fshat në Kosovë

Varragë e Epërme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Varragë e Epërme
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto