Rezalla (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Rezallë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Rezallë
Fshat
Vendndodhja
Rezallë is located in Kosova
Rezallë
Rezallë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 54″ Veri

20° 37′ 36″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto