Jasenoviku i Poshtëm

fshat të Kosovë

Jasenovik i Poshtëm është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Jasenovik i Poshtëm
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto