Megjipotoku

fshat të Kosovë

Megjipotok është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Megjipotok
Fshat
Vendndodhja
Megjipotok is located in Kosova
Megjipotok
Megjipotok
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 38″ Veri

20° 37′ 20″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto