Gazivoda ose Ujmani është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë. Afër këtij vendbanimi gjendet Liqeni i Ujmanit.

Ujmani
Gazivoda
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto