Varraga e Poshtme

fshat në Kosovë

Varragë e Poshtme është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Varragë e Poshtme
Fshat
Vendndodhja
Varragë e Poshtme is located in Kosova
Varragë e Poshtme
Varragë e Poshtme
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 13″ Veri

20° 44′ 9″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto