Dreni (Zubin Potok)

fshat të Kosovë

Dren është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Drenë.

Dren
Drenë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto