Kalludra e Vogël

fshat në Kosovë

Kalludër e Vogël është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Kalludër e Vogël
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto