Kobillogllava

fshat në Kosovë

Kobillogllavë është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Kobillogllavë
Fshat
Vendndodhja
Kobillogllavë is located in Kosova
Kobillogllavë
Kobillogllavë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 882 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 56′ 55″ Veri

20° 42′ 8″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto