Kalludra e Madhe

fshat në Kosovë

Kalludër e Madhe është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Kalludër e Madhe
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto