Çitlluku (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Çitlluk është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Çitlluk
Fshat

Shih dhe këtë

Redakto

Lidhje të jashtme

Redakto