Çitlluku (Zubin Potok)

fshat në Kosovë

Çitlluk është një vendbanim në komunën e Zubin Potokut, Kosovë.

Çitlluk
Fshat
Vendndodhja
Çitlluk is located in Kosova
Çitlluk
Çitlluk
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zubin Potok
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 612 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 56″ Veri

20° 42′ 33″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto