Drelaj është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Drelaj
Fshat
Vendndodhja
Drelaj is located in Kosova
Drelaj
Drelaj
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike-
gjeografike
Rugovë
Lartësia 1144 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 26″ Veri

20° 7′ 22″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto