Kliçinë është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Kliçinë
Ardian
Fshat
Vendndodhja
Kliçinë is located in Kosova
Kliçinë
Kliçinë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 508 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 37′ 26″ Veri

20° 27′ 39″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto