Llaz-Bellopaqi

fshat në Kosovë

Llaz-Bellopaq është një vendbanim në komunën e Pejës, Kosovë.

Llaz-Bellopaq
Fshat
Vendndodhja
Llaz-Bellopaq is located in Kosova
Llaz-Bellopaq
Llaz-Bellopaq
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Pejë
Komuna Pejë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1285 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 42′ 29″ Veri

20° 13′ 14″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto