Guli është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Guli
Fshat
Vendndodhja
Guli is located in Kosova
Guli
Guli
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Albanik
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 574 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 8′ 53″ Veri

20° 43′ 8″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto