Lumbardhi i Shalës

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Bistrica e Shalës)

Lumbardhi i Shalës njohur edhe me emrin Bistrica e Shalës, është një vendbanim në komunën e Albanikut, Kosovë.

Lumbardhi i Shalës
Bistrica e Shalës
Fshat

Shih dhe këtë Redakto

Lidhje të jashtme Redakto